Rektor va yoshlar uchrashuvi
Toshkent arxitektura-qurilish universiteti rektori v.v.b. B.A.Tulaganov Qurilish fakulteti talabalari bilan uchrashuv oʻtkazdi....
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universitetida so'z mulkining sultoni Mir Alisher Navoiy tavalludining 584 yilligi hamda shoh va shoir Zahiriddin Muhammad Babur tavalludining 542 yilligi munosabati bilan tadbir o'tkazildi
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universitetida har juma "Milliy libos kuni!" odat tusiga aylanmoqda
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universiteti Muhandislik fakultetida "Bobur kabi seving vatanni" mavzusida ma'naviy ma'rifiy tadbir o'tkazildi
Toshkent arxitektura-qurilish universiteti Muhandislik fakultetida "Bobur kabi seving vatanni" mavzusida ma'naviy ma'rifiy...
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universitetining 1-sonli talabalar turar joyida “Boburxonlik” kechasi davom etmoqda
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universitetida talabalar o’rtasida O’zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qoidalari va tamoyillarini o’rganish bo’yicha olimpiada bo’lib o’tdi
Batafsil1-dekabr OITSga qarshi kurashish kuni munosabati bilan Toshkent arxitektura-qurilish universitetida "Biz OITSga qarshimiz" mavzusida davra suhbati bo’lib o’tdi
1-dekabr OITSga qarshi kurashish kuni munosabati bilan Toshkent arxitektura-qurilish universitetida "Biz OITSga qarshimiz"...
BatafsilO’zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasining 32 yillik bayrami munosabati bilan targ’ibot tadbirlari bo’lib o’tmoqda
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universiteti professor-o'qituvchilari hamda tyutorlari tomonidan "Konstitutsiya baxtimiz qomusi" mavzusida davra suhbatlari o'tkazilmoqda
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universiteti "Ma'rifat ulashib" loyihasida belgilangan Adiblar xiyobonida "Besh muhim tashabbus" doirasida Talabalar festivali bo'lib o'tdi