Ochiq muloqot tarzidagi uchrashuvda universitetda yoshlar uchun yaratilgan ko'plab imkoniyatlarni ta'kidlab talabalarni&nb...
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universiteti Malayziyaning USIM universiteti bilan hamkorlik aloqalarini o’rnatdi
O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022 yil 8 noyabrdagi PQ- 416- sonli qarori asosida professor o’qituvchilar va xodimlar...
BatafsilXalqaro xamkorliklar yanada mustahkamlanmoqda TAQU konstruktorlik buyrosini ochish va uni davomiylashtirish maqsadida bir qator mutaxassislar Germaniyada stajirofkaga o'tashmoqda
Toshkent arxitektura-qurilish universitetining bir guruh professor-o'qituvchilari Germaniyaning Veymar shahrida joylashgan...
BatafsilAzarbayjon me'morlik va inshoot universitetida Toshkent arxitektura-qurilish universiteti o'qituvchilari bilan yakuniy uchrashuv bo'lib o'tdi.
BatafsilTAQU akademik ishlar bo'yicha prorektor R.M.Xadjayev boshchiligidagi stajirovkadagi professor-o'qituvchilar Turkiyadagi Istanbul texnika universitetiga tashrif buyurdi.
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universitetining bir guruh professor-o'qituvchilari Rossiya Federatsiyasining Sankt Peterburg davlat arxitektura qurilish universitetida stajirovka o'tashmoqdalar.
BatafsilTurkiyaning Mimar Sinan universitetida va Istanbul texnika univeristetida malaka oshirish va hamkorlikni yo'lga qo'yish
Batafsil2025-yil 9-yanvar kuni Toshkent arxitektura-qurilish universiteti Korrupsiyaga qarshi kurashish "Komplaens-nazorat'' tizimini boshqarish bo'limi tomonidan seminar tadibri tashkilashtirildi.
2025-yil 9-yanvar kuni Toshkent arxitektura-qurilish universiteti Korrupsiyaga qarshi kurashish “Komplaens-nazorat” tizimini bosh...
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universiteti delegatsiyasi va O'zbekistonning Malayziyadagi elchisi Karomiddin Gadoyev hamda uning birinchi kotibi Elbek Saidovlar ishtirokida Kuala-Lumpur shahrida uchrashuv bo'lib o'tdi.
BatafsilToshkent arxitektura-qurilish universitetida "14-yanvar vatan himoyachilari kuni'' munosabati bilan universitet professor-o'qituvchi va xodimlari hamda talaba-yoshlar ishtirokida bayram tadbiri bo'lib o'tdi.