Toshkent arxitektura-qurilish universiteti Malayziyaning USIM universiteti bilan hamkorlik aloqalarini o’rnatdi
O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022 yil 8 noyabrdagi PQ- 416- sonli qarori asosida professor o’qituvchilar va xodimlar...
Toshkent arxitektura-qurilish universiteti talabalari Moskvada o'tkazilgan TexnoNIKOL kompaniyasi tomonidan tashkil etilgan tanlovda munosib ishtirok etib, faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritib qaytishdi.
Toshkent arxitektura-qurilish universiteti talabalari Moskvada o’tkazilgan TexnoNIKOL kompaniyasi tomonidan tashkil etilgan tanl...
Xalqaro xamkorliklar yanada mustahkamlanmoqda TAQU konstruktorlik buyrosini ochish va uni davomiylashtirish maqsadida bir qator mutaxassislar Germaniyada stajirofkaga o'tashmoqda
Toshkent arxitektura-qurilish universitetining bir guruh professor-o'qituvchilari Germaniyaning  Veymar shahrida joylashgan...
Toshkent arxitektura-qurilish universiteti rektori B.A.Tulaganov hamda universitet prorektorlari, Al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot texnologiyalari universitetida bo'lishdi
Ushbu uchrashuv doirasida ikki oliy ta’lim muassasasi o‘rtasida hamkorlikni rivojlantirish, ta’lim jarayonlarini takomillashtiri...
Azarbayjon me'morlik va inshoot universitetida Toshkent arxitektura-qurilish universiteti o'qituvchilari bilan yakuniy uchrashuv bo'lib o'tdi.
Azarbayjon me'morlik va inshoot universitetida Toshkent arxitektura-qurilish universiteti o'qituvchilari bilan yakuniy uchrashuv...
TAQU akademik ishlar bo'yicha prorektor R.M.Xadjayev boshchiligidagi stajirovkadagi professor-o'qituvchilar Turkiyadagi Istanbul texnika universitetiga tashrif buyurdi.